CREDIT - Opinie - Porownywarka-pozyczek.pl
Sale
credit-300x300

CREDIT

3.67 out of 5 based on 3 customer ratings
(3 customer reviews)
Availability: In stock
3,000.00zł800.00zł

Bez wychodzenia z domu
Akceptują wiele form zatrudnienia
800 zł za darmo pierwszej pożyczki

Credit.pl oferuje swoim klientom możliwość sprawdzenia swoich usług dzięki swojej pierwszej darmowej pożyczce do 800 zł. Oddajesz dokładnie tyle ile pożyczyłeś, bez żadnych opłat. Jest to już standard na rynku, jednak Credit.pl wychodzi na przeciw wysokim wymaganiom klientów i akceptuje wiele form zatrudnienia, oraz stara się akceptować jak najwięcej wniosków, by rzesza zadowolonych klientów mogła się wciąż powiększać.

Credit.pl

Firma Credit.pl należy do spółki Nordecum i jest jej integralną częścią. Ich specjalnością jest oferowanie szybkich pożyczek przez Internet z wyjątkowo niskim oprocentowaniem. Swoje doświadczenie zbierają już od kilku lat, co bezpośrednio wpływa na ich jakość obsługi oraz samych ich produktów. Traktują swoich klientów z należytym szacunkiem, jak na partnerów biznesowych przystało. Jest to jedna z wielu cech, które doceniają i głośno oceniają w swoich opiniach w Credit.pl

Oferowane pożyczki w Credit.pl

Dla osób, które nie są jeszcze pewne, że warto korzystać z usług pożyczek gotówkowych w Credit.pl, firma przygotowała specjalną ofertę promocyjną. Dzięki niej możesz kompletnie za darmo przetestować ich produkt finansowych, wystarczy, że oddasz go terminowo. Kwota, którą możesz uzyskać w postaci pierwszej darmowej pożyczki to 800 zł, a czas na zwrot to maksymalnie 30 dni.

Jeżeli jednak potrzebujesz więcej pieniędzy, warto być stałym klientem serwisu, ponieważ za każdą kolejną pożyczką w Credit.pl możesz otrzymać wyższą kwotę maksymalną. Za drugim razem suma wzrasta do 1000 zł, gdy skorzystasz 3 raz z usług firmy, będzie to już 1500 zł. Za czwartym razem będzie to maksymalnie 2500, jednak przy 5 razie jest to już pełne 3000 zł. Ostatnia kwota jest przeznaczona dla najbardziej wymagających osób, które doceniają niskie oprocentowanie i prowizje za produkty finansowe i chcą dotrwać do tego momentu.

Wypełnienie wniosku o pożyczkę

Aby poprawnie i sprawnie wypełnić wniosek o pożyczkę należy rozpocząć go od wyboru kwoty oraz terminu spłaty. Zrobisz to za pomocą wygodnego suwaka, który jest dostępny na stronie pożyczkodawcy. Po ustaleniu podstawowych parametrów i kliknięciu „Chcę otrzymać kredyt” zostaniesz przeniesiony już do sekcji formularza rejestracyjnego. Wypełnij wszystko niezbędne pola, w których musisz podać dane osobowe, dane adresowe oraz szczegółowe informacje takie jak PESEL, numer i seria dowodu, jak również numer telefonu. Po wstępnej rejestracji nastąpi proces weryfikacji danych od strony Credit.pl. Jednym z jej punktów jest weryfikacja Twojego numeru konta bankowego. Zostaniesz poproszony o wykonanie przelewu na jedno z kont firmy w wysokości 1 grosza. Za jego pomocą firma będzie mogła potwierdzić prawdziwość Twoich danych i upewnić się, że to właśnie Ty starasz się o chwilówkę online, a nie ktoś podszywa się i nielegalnie wykorzystuje Twoje dane. Jeżeli przeszedłeś proces weryfikacyjny pozytywnie, a Twoja zdolność kredytowa jest wystarczająca, pieniądze na Twoim koncie znajdą się jeszcze tego samego dnia.

Program lojalnościowy

Credit.pl przygotował specjalną ofertę dla osób, które oprócz cieszenia się z niskiego oprocentowania pożyczek gotówkowych przez Internet, chciałyby jednocześnie na tym coś zarobić. Firma stworzyła specjalny program lojalnościowych dla swoich klientów, w którym oferuje 15 zł za każdą poleconą przez Ciebie osobę. Wystarczy, że rozreklamujesz firmę wśród swoich znajomych, a Ci skorzystają z produktu finansowego serwisu, a pożyczkodawca wyśle Ci 15 zł na Twoje konto bankowe. Nie ma tutaj żadnych haczyków czy też niejasności. To jest dokładnie tak proste, jak to wygląda. Możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy to fajny i łatwy sposób, aby jeszcze bardziej obniżyć koszty oprocentowania Twojego zobowiązania.

Banki

BZW BK, Pekao SA, Getin Bank, mBank

Bazy firmy

KRD, EFRIF, BIG Infomonitor

Darmowa pierwsza pożyczka

do 1000 zł na 30 dni za darmo!

Łączny koszt

25 %

Maksymalna kwota kolejnej

3000 zł

Maksymalna kwota pierwszej

1000 zł – za darmo

Możliwość wydłużenia spłaty

TAK

Okres spłaty

od 1 do 30 dni

Dni powszednie

od 8:00 do 22:00

Weekendy

od 10:00 do 20:00

Wiek pożyczkobiorcy

Od 21 do 65 lat

3 opinie o CREDIT

 1. 1 out of 5

  lol:

  troche sie gubie przez te wszystkie credit cos tam ale chyba o tej firmie znajomi mówili, średnio im to wyszło + ostatecznie nasłali komornika zamiast sie dogadac

 2. 5 out of 5

  alozjy:

  Nie rozumiem powyższego komentarza, szczerze to nie miałem z nimi żadnego problemu. Poszło szybko i kaska na koncie była prawie od razu

 3. 5 out of 5

  Anetka:

  Naprawdę fajna firma, kontakt profesjonalny, dostałam porade jak wypełnić wniosek bezbłędnie i po godzinie pieniążki były na koncie !

Dodaj opinię