KREDYTOK - Opinie - Porownywarka-pozyczek.pl
Sale
kredyt-ok1-1

KREDYTOK

4 out of 5 based on 1 customer rating
(1 customer review)
Availability: In stock
15,000.00zł1,500.00zł

1500 zł pożyczki gotówkowej
Kredyt do 15 000 zł
Wygodny sposób wnioskowania

Kredyt OK to nie tylko krótkoterminowe pożyczki, to także kredyty gotówkowe oraz specjalna karta firmy Kredyt OK, dzięki której możesz mieć dostęp do pieniędzy 24/7. W przypadku gdy interesują Cię wysokie kwoty, możesz uzyskać kredyt gotówkowy do 15 000 zł. To rozwiązanie przeznaczone jest dla najbardziej wymagających osób, które potrzebują większej gotówki i to jak najszybciej.

KredytOK

Firma KredytOK to nie tylko szybkie chwilówki przez Internet, to również oferta kredytów długoterminowych dla tych, którzy potrzebują więcej gotówki. Firma jest częścią spółki o nazwie: Spółka Akcyjna Capital Service, której rozpoczęcie działania datuje się na 1999 rok. Ponad 17-letnie doświadczenie na rynkach finansowych sprawia, że rozumieją oni potrzeby klientów jak nikt inny. Pożyczkodawca ten oferuje znacznie więcej wariantów niż konkurencja, co docenili klienci w swoich opiniach o KredytOK.

Co oferuje KredytOK

Tak jak już zostało wspomniane, oferta serwisu jest bardzo bogata i złożona. Można ją podzielić na kilka rodzajów produktów. Każdy z nich będzie pasował do innej grupy odbiorców, by móc zaspokoić indywidualne potrzeby każdej z nich. Zostały one przemyślane wyjątkowo dobrze i sprawdzone przez lata, tak, by użytkownicy mogli otrzymać najlepsze możliwe warianty.

Pierwszym jest klasyczna pożyczka gotówkowa przez Internet. Wariant ten jest przeznaczony dla tych, którzy potrzebują pieniędzy jak najszybciej, a zaraz nie potrzebują wygórowanej kwoty. Maksymalna kwota w tej opcji do 1500 zł. Spłata odbywa się w jednej racie po maksymalnie 30 dniach.

Kolejny wariant to „Pożyczka jak marzenie”. Opcja ta jest idealna dla osób, którzy potrzebują już większego zaplecza finansowego, a jednocześnie wolą rozłożyć to zobowiązanie w czasie. Tego rodzaju szybka pożyczka w KredytOK to nawet 15 000 zł z możliwością spłaty ratalnej do 48 miesięcy. Tak długi okres kredytowania pozwala na bezpieczny zwrot zobowiązania w terminie i uniknięcie jakichkolwiek odsetek karnych.

3 już produktem finansowym firmy jest „Miła ratka”. Tutaj możliwe jest do uzyskania szybkiej pożyczki do 5000 zł na nawet 23 miesiące. To rozwiązanie jest perfekcyjne dla tych, którzy nie posiadają wysokiej zdolności kredytowej, potrzebują trochę pieniędzy w nagłej sytuacji i mogą sobie pozwolić na wiele, ale za to bardzo niskich rat.

Jeżeli nie masz zdolności kredytowej, to wersja „Złota Pożyczka” będzie tutaj idealna. W zastaw zostaw biżuterie lub inny wyrób ze złota, a zostanie Ci przydzielona pożyczka gotówkowa w wysokości nawet 90% wartości złota. Jeżeli więc posiadasz niepotrzebne wartościowe złote przedmioty, warto zamienić je na zastaw pożyczki w KredytOK.

Rozwiązaniem dla osób, które nie wiedza ile dokładnie potrzebują pieniędzy, jest „Karta KredytOK”. Jest to karta kredytowa serwisu, która działa 24/7, do której możesz otrzymać darmowe ubezpieczenie zdrowotne. Niskie opłaty związane z użytkowaniem karty, pozwolą na korzystanie z gotówki właśnie wtedy, kiedy jest ona najbardziej potrzebna.

Ostatnim już produktem firmy jest kredyt gotówkowy do 200 000 zł. Opcja ta jest możliwa dzięki finansowaniu z dużej spółki kapitałowej. Tak wysoka suma jest odpowiednia dla zapewnienia najwyższych możliwych potrzeb finansowych klientów KredytOK. Może to być gotówka potrzebna na gruntowny remont domu, zakup nowego mieszkania czy też potrzeby inwestycyjne.

Jak dostać pożyczkę w KredytOK

Proces ten jest prostszy, niż można sobie wyobrazić. Wystarczy, że przy wyborze kwoty podasz swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres email. Następnie skontaktuje się z Tobą wyspecjalizowany konsultant ds. obsługi klientów i razem podejmiecie decyzję, jaki produkt będzie dla Ciebie idealny. Przeanalizuje on również Twoją zdolność kredytową i w zależności od Twoich zarobków ustali wszystkie parametry Twojego produktu finansowego.

Łączny koszt

30 %

Okres spłaty

Od 20 do 40 dni

Darmowa pierwsza pożyczka

NIE

Możliwość wydłużenia spłaty

NIE

Wiek pożyczkobiorcy

Min 18 lat

Dni powszednie

6:00 – 22:00

Weekendy

6:00 – 22:00

1 review for KREDYTOK

  1. 4 out of 5

    tueolaaaaa:

    Pomimo tego, że firma jest mało znana na naszym rynku to znajomi mi poleciły i faktycznie wyszło całkiem tanio

Dodaj opinię