Netcredit - opinie - Porownywarka-pozyczek.pl
Sale
NetCredit

Netcredit

4.67 out of 5 based on 3 customer ratings
(3 customer reviews)
Availability: In stock
4,000.00zł2,000.00zł

Nawet 2000 zł darmowej pożyczki dla wszystkich
Wysoka przyznawalność
Bez zbędnych formalności

NetCredit udziela darmowej chwilówki do 2000 zł do 30 dni, przy pierwszej pożyczce. Dla stałych klientów Net Credit oferuje nawet 4000 zł! Firma w tej chwili udziela najwyższej darmowej pożyczki na rynku, czym zyskuje sobie popularność oraz uznanie wśród klientów na rynku. Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel.

Informacje dodatkowe

Przykładowa pożyczka: 1000 zł, okres 30 dni, suma opłat 0 zł, do spłaty: 1000 zł, RRSO: 0 %

Netcredit

NetCredit jest stosunkowo młodą firmą specjalizującą się w udzielaniu szybkich kredytów pozabankowych. Liczba klientów instytucji wciąż rośnie a panujące opinie o Net Credit są naprawdę bardzo pozytywne. Spowodowane jest to wieloma czynnikami, o których przeczytasz poniżej.

 

 

Dla kogo pożyczka w NetCredit?

Abyśmy mogli zaciągnąć pożyczkę musimy spełniać łącznie kilka warunków. Pierwszym z nich jest posiadanie obywatelstwa polskiego oraz miejsca zameldowanie na terenie Polski. Kolejnym kryterium, które może ograniczyć grono potencjalnych odbiorców usług świadczonych przez firmę jest wiek. O szybką pożyczkę może ubiegać się osoba, która ma od 20 lat do 70 lat. Net Credit mówi wprost, że potencjalny klient musi posiadać stałe źródło dochodu. Czym jest stały dochód? To gotówka, którą otrzymujemy z tytułu umowy o pracę, ale również umowy o dzieło, zlecenia, emerytury, renty czy też zasiłek dla bezrobotnych. Warto zauważyć w tym miejscu, że Net Credit jako jedna z niewielu firm oferuje szybkie pożyczki dla bezrobotnych. Opinie o Net Credit wśród byłych i obecnych klientów wskazują jasno, że bycie osobą bezrobotną nie uniemożliwia zaciągnięcia szybkiej pożyczki przez Internet. Kolejnymi warunkami, które musimy spełnić aby móc wnioskować o udzielenie finansowania to posiadanie aktywnego numeru telefonu komórkowego oraz numeru konta bankowego zarejestrowanego na nasze nazwisko. Jeżeli spełniamy ww.warunki, możemy zostać klientem NetCredit i nawet w ciągu kilku minut cieszyć się gotówką na naszym koncie.

 

 

Atrakcyjne warunki finansowania

Warto wiedzieć, że pierwsza pożyczka w Net Credit będzie dla nas w 100% darmowa. Miłą niespodzianką i czymś, co wyróżnia firmę na tle innych bardzo wyraźnie jest wysoka kwota pierwszej bezpłatnej pożyczki. Jest to aż 2000 zł przy 30-dniowym okresie spłaty. Ta atrakcyjna propozycja sprawia, że opinie o Netcredit są niezwykle entuzjastyczne. Niektóre instytucje finansowe nie oferują nam darmowego finansowania, nawet przy okazji pierwszej współpracy, inne oferują nam jedynie 300 zł, a maksymalnie 1000 zł. 2000 zł od Net Credit może być dla pożyczkodawcy naprawdę ogromną pomocą nawet w najtrudniejszych chwilach. Maksymalna kwota finansowania, jaką oferuje instytucja jest 4000 zł. Próg ten możemy osiągnąć nawet przy okazji podjęcia współpracy po raz drugi. Wnioski klientów firmy rozpatrywane są indywidualnie. Ranking szybkich pożyczek jasno wskazuje, że oferta NetCredit jest jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku polskim.

 

 

Rejestracja użytkownika i decyzja o udzieleniu finansowania

Aby otrzymać kredyt pozabankowy w NetCredit w pierwszej kolejności powinniśmy dokonać rejestracji na stronie internetowej pożyczkodawcy. W tym celu warto mieć przy sobie dowód osobisty, gdyż niektóre dane w nim zawarte będziemy musieli zawrzeć w formularzu rejestracji. W tym momencie wnioskujemy również o udzielenie pożyczki. Powinniśmy zatem wybrać kwotę finansowania, o jaką chcemy wnioskować oraz termin spłaty pożyczonej gotówki oraz opcję dotyczącą odbioru gotówki. Aby ukończyć proces rejestracji i aby umożliwić firmie weryfikację naszych danych, powinniśmy dokonać przelewu symbolicznego 1 grosza na wskazany przez Bet Credit numer rachunku bankowego. Warto pamiętać, że przelew musi wyjść z naszego indywidualnego konta bankowego. Na ten numer rachunku zostaną również wypłacone przyznane środki finansowe w przypadku, w którym taką opcję zaznaczyliśmy podczas procesu rejestracji. Decyzję o przyznaniu bądź nieprzyznaniu szybkiej pożyczki przez Internet otrzymujemy mailem oraz za pośrednictwem wiadomości SMS. Gotówkę możemy otrzymać na nasze konto bankowe, możemy ją odebrać w jednym z oddziałów Poczty Polskiej lub Banku Pocztowego.
Jeżeli zaś chodzi o wnioskowanie o kolejne pożyczki, możemy uczynić to na kilka sposobów. Oczywiście możemy skorzystać z wygodnej formy wnioskowania on line za pośrednictwem strony internetowej pożyczkodawcy, ale możemy również po prostu wysłać sms bądź skontaktować się telefonicznie z przedstawicielem parabanku. Godziny pracy tej instytucji są bardzo dogodne dla każdego z nas ponieważ biuro obsługi klienta pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 24.00, a w weekendy od 7.00 do 23.00.

 

 

Przedłużenie terminu spłaty pożyczki

NetCredit oferuje nam opcje przesunięcia w czasie terminu spłaty zaciągniętego zobowiązania finansowego. Aby dokonać tej czynności w pierwszej kolejności powinniśmy skontaktować się telefonicznie z biurem obsługi klienta. Oczywiście z tytułu przedłużenia poniesiemy dodatkowe koszty, ale będą one i tak znacznie niższe niż w przypadku, w którym nie poinformowalibyśmy Net Credit o problemie ze spłatą naszego długu. W takim przypadku, jak każda instytucja parabankowa, firma wszczyna procedurę windykacyjną.

 

Korzyści dla stałych klientów

Firma przygotowała dla swoich stałych klientów bardzo atrakcyjny program lojalnościowy. Wedle zapisów regulaminu stałym klientem stajemy się już przy nawiązaniu współpracy po raz drugi. Firma oferuje nam nawet 50% rabat dotyczący prowizji za udzielenie kolejnej pożyczki. Również promocja urodzinowa jest bardzo korzystna, ponieważ prowizja firmy z tytułu udzielonej nam szybkiej pożyczki zostanie uszczuplona aż o 30%. Kolejnym atutem jest wypłata gotówki za każdego naszego znajomego, który skorzystał z usług świadczonych przez firmę i zaciągnął zobowiązanie finansowe dzięki naszemu poleceniu.

Banki

Alior, Millenium, WBK, Inteligo, Pekao, PKO

Bazy firmy

KRD, EFRIF, BIG Infomonitor

Łączny koszt

25 %

Maksymalna kwota kolejnej

4000 zł

Maksymalna kwota pierwszej

1500 zł – darmowa, bez żadnych kosztów

Możliwość wydłużenia spłaty

TAK

Okres spłaty

od 1 do 30 dni

Dni powszednie

7:00 – 24:00

Wiek pożyczkobiorcy

Od 20 do 65 lat

Darmowa pierwsza pożyczka

Do 2000 zł na 30 dni

Weekendy

7:00 – 21:00

3 opinie o Netcredit

  1. 4 out of 5

    gagaqreqwe:

    Jestem zadowolony z firmy

Dodaj opinię