OFIN.PL - Opinie - Porownywarka-pozyczek.pl
Sale
ofin-300x300-certyfikat-1

OFIN.PL

4 out of 5 based on 1 customer rating
(1 customer review)
Availability: In stock
2,000.00zł1,500.00zł

Pożyczka ratalna do 12 miesięcy
1000 zł darmowej pożyczki gotówkowej
Bez niepotrzebnych formalności

Ofin oferuje nie tylko krótkoterminowe pożyczki ale również takie w wariancie ratalnym. Dzięki nim swoje zobowiązanie możesz rozłożyć na okres 12 miesięcy, co znacznie ułatwi spłatę. Klienci Ofin chwalą sobie takie rozwiązanie, przy małym wzroście kosztów otrzymują bezpieczeństwo, że spłacą pożyczkę w terminie i unikną ewentualnych konsekwencji zalegania z płatnościami.

Ofin

Firma Ofin jest częścią spółki Sfera – Finansów SA oraz grupy kapitałowej Ferratum Grupa. Ferratum zrzesza wiele firm pożyczkowych od 2005 roku. Aktualnie ich 11 letnie doświadczenie to gwarancja najlepszych ofert na rynku pożyczek gotówkowych przez Internet. Opinie o Ofin są tutaj jasne – wraz z całą grupą działają na 19 rynkach międzynarodowych, a z ich usług skorzystało już ponad 1.500.000 klientów na całym świecie. Dzięki swoim rozmiarom, ich produkty są dopracowane do perfekcji oraz perfekcyjnie rozumieją potrzeby swoich klientów.

Oferta pożyczek gotówkowych w Ofin

Serwis świadczy swoje usługi wedle standardów grupy Ferratum. Ich flagowym produktem jest pierwsza darmowa pożyczka w wysokości do 1500 zł z gwarancją, że nie będzie ona kosztowała ani złotówki. Kwotę te należy zwrócić w terminie 15, 30, jak również 60 dni. Przy tym ostatnim wariancie, klient może wypróbować opcję pożyczek ratalnych w Ofin. Zamiast jednej całkowitej raty, zobowiązanie zostaje rozłożone na dwie równe, dzięki czemu nie trzeba dysponować od razu większą gotówką, tylko można na spokojnie zaplanować spłatę.

Jeżeli kwota ta jest niewystarczająca, już przy drugim kontakcie z pożyczkodawcą zostanie Ci zaproponowana suma 2000 zł na dowolny cel. To, na co przeznaczysz otrzymaną gotówkę zależy wyłącznie od Ciebie. Mogą być to drobne naprawy w domu, sprezentowanie ukochanej osoby wycieczki do SPA czy też interesujący weekend tylko we dwoje. Przeznaczenie pieniędzy jest dla firmy Ofin zupełnie obojętne. Oni tylko dają Ci pieniądze, a ich wydawania pozostawiają Tobie.

Jak otrzymać pożyczkę

Żeby otrzymać szybką pożyczkę należy wykonać kilka prostych kroków. Przede wszystkim rozpocznij od wyboru kwoty oraz daty spłaty, kiedy jesteś pewien, że będziesz w stanie oddać otrzymane pieniądze bez żadnych poślizgów. Jak już to zrobisz i klikniesz „Złóż wniosek”, wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy swoimi danymi osobowymi. W niedługim czasie otrzymasz kod w wiadomości SMS, do aktywowania swojego konta użytkownika. Będziesz mógł wtedy przejść do kolejnego punktu w staraniu się o pożyczkę chwilówkę przez Internet, a dokładniej weryfikacji swojego numeru konta bankowego. Ma to na celu potwierdzenie Twoich danych, ponieważ przelew pieniędzy otrzymasz tylko w wypadku, kiedy Twoje dane we wniosku zgadzają się z tymi przypisanymi do konta bankowego. Jest do zabezpieczenie przed wyłudzeniami stosowane przez wszystkie firmy pożyczkowe w Polsce. Jeżeli ktoś wejdzie w posiadanie Twojego dowodu tożsamości to i tak możesz być pewien, że nie będzie mógł wziąć gotówki w Twoim imieniu. Weryfikacja rachunku bankowego polega na wysłaniu opłaty rejestracyjnej na jedno z kont bankowych w kwocie 1 grosza. Jeżeli wszystkie dane się zgadzają, pozytywnie przeszedłeś weryfikacje to pozostaje Ci teraz tylko czekać na swoją pożyczkę gotówkową w Ofin.

Przedłużenie terminu spłaty

Ponieważ firma Ofin rozumie, że nie zawsze człowiek może być 100% pewien, że określonego dnia będzie miał pieniądze na zwrot, daje ona możliwość przedłużenia terminu spłaty. Aby otrzymać te kilka dodatkowych dni, należy poinformować o tym firmę, a jednocześnie wysłać drobną opłatę przedłużeniową na rachunek firmy. Dzięki temu unikniesz karnych odsetek oraz obowiązku opłacenia płatnych monitów przypominających o tym, że zalegasz z płatnościami.

Banki

BZ WBK, Pekao S.A., PKO BP

Bazy firmy

KRD, EFRIF, BIG Infomonitor

Darmowa pierwsza pożyczka

do 1500 zł na 30 dni

Łączny koszt

28.5%

Maksymalna kwota kolejnej

2000 zł

Maksymalna kwota pierwszej

1500 zł – darmowa, bez żadnych kosztów

Możliwość wydłużenia spłaty

TAK

Okres spłaty

od 15 do 60 dni

Dni powszednie

08:00 – 16:00

Weekendy

nie pracuje

Wiek pożyczkobiorcy

21 – 70 lat

1 review for OFIN.PL

  1. 4 out of 5

    Igor:

    Może najlepsza firma z prezentowanych to nie jest ale generalnie korzystałem również z ich oferty i się nie zawiodłem.

Dodaj opinię