SMS365 - Opinie - Porownywarka-pozyczek.pl
sms365-300x300

SMS365

3.5 out of 5 based on 2 customer ratings
(2 customer reviews)
Availability: In stock
3,000.00zł

Do 3000 zł na 30 dni
Pieniądze na koncie w 15 minut
Brak zbędnych formalności

SMS365 to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie oszczędność czasu i pieniędzy. Ich pożyczki przez Internet mają konkurencyjne ceny, a pieniądze mogą trafić na Twoje konto nawet w 15 minut. Nie musisz stać w bankach w długich kolejkach i wypełniać niepotrzebnych papierów, w SMS365 wszystko jest proste i przejrzyste.

Informacje dodatkowe

Reprezentatywny przykład dotyczy pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej sms365.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 1411% przy założeniach, że: całkowita kwota pożyczki wynosi 600 zł; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta wynosi 750,01 zł; oprocentowanie jest stałe i wynosi 10% w skali roku; całkowity koszt pożyczki wynosi 150,01 zł (w tym: prowizja 145,07 zł, odsetki 4,93 zł, opłata rejestracyjna 0,01 zł); czas obowiązywania umowy: 30 dni. Stan na 01.01.2017 r. Zastrzegamy, że udzielenie pożyczki zależy od oceny ryzyka zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Reprezentatywny przykład pożyczki promocyjnej udzielanej za pośrednictwem strony internetowej sms365.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0,06% przy założeniach, że: całkowita kwota pożyczki wynosi 200 zł; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta wynosi 200,01 zł; oprocentowanie jest stałe i wynosi 0% w skali roku; całkowity koszt pożyczki wynosi 200,01 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł, opłata rejestracyjna 0,01 zł); czas obowiązywania umowy: 30 dni. Stan na 01.01.2017 r. Zastrzegamy, że udzielenie pożyczki zależy od oceny ryzyka zdolności kredytowej wnioskodawcy.

SMS365

Firma SMS365 działa na przejrzystych zasadach na rynku pożyczek przez Internet. Swoje usługi świadczy na najwyższym poziomie, rozumiejąc potrzeby swoich klientów i ich problemy. Jest to odpowiedzialna firma, która należy do Związku Firm Pożyczkowych, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas korzystania z ich usług. Firma zapewnia również bezpieczeństwo od strony technicznej, ich strona Internetowa jest szyfrowana i posiada wszystkie potrzebne certyfikaty bezpieczeństwa.

Oferta pożyczek i program lojalnościowy w SMS365

Ich produkty finansowe można podzielić na dwie kategorie. Przede wszystkim jest to szybka pożyczka gotówkowa, która ma na celu zaspokoić potrzeby finansowe w razie nieprzewidzianych wydatków czy też szybkiego nagromadzenia funduszy. Kwota o którą można aplikować mieści się w przedziale od 200 do 3000 zł, jednak pierwsza pożyczka w SMS365 może wynieść tylko 900 zł. Zobowiązanie można rozłożyć na okres 15 i 30 dni. Bezpieczniejszym rozwiązaniem jest dłuższy okres, ponieważ dzięki temu można być pewnym, że zdąży się oddać zobowiązanie na czas.

Kolejnym produktem finansowym tej firmy jest możliwość refinansowania pożyczki chwilówki, zaciągniętej wcześniej w innym podmiocie oferujące tego typu produktu. Żeby otrzymać takie refinansowanie wystarczy, że użytkownik wejdzie na swoje konto i wybierze opcje refinansowania zobowiązania. Zostaną wtedy przelane środki na podany rachunek bankowy, dzięki którym będziesz mógł spłacić przeterminowane zobowiązanie z innej firmy, a zaciągnąć nowe z SMS365. Opcja ta jest idealna właśnie dla chwilówek przez Internet, których wcześniej nie udało się spłacić w terminie i pożyczkodawca zaczął naliczać karne odsetki. Refinansowanie niesie za sobą również pewnego rodzaju koszty, jednak są one niższe, niż konsekwencje wynikające ze zwłoką spłaty kredytu.

Firma przygotowała także atrakcyjną promocję dla wszystkich tych, którzy lubą polecać najlepsze produkty finansowe. Za każdą osobę, która weźmie szybką pożyczkę w SMS365, możesz otrzymać nawet 30 zł premii przelewem na konto. Beż żadnych innych formalności, wystarczy, że osoba podczas korzystania z usług określi Ciebie jako osobę polecającą. Jeżeli posiadasz znajomych, którzy w przeszłości korzystali z tego rodzaju produktów, albo wiesz, że potrzebują aktualnie pieniędzy, śmiało możesz im polecić ofertę tej firmy, opinie o SMS365 są jednoznaczne – tutaj się po prostu opłaca.

Jak uzyskać pożyczkę

Aby otrzymać szybką pożyczkę na konto wystarczy wybrać jej parametry za pomocą wygodnych suwaków, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. Został on przygotowany wyjątkowo intuicyjnie, dzięki czemu nie zajmie Ci to więcej niż kilka minut. Po jego wypełnieniu i zaakceptowaniu wniosku przez firmę, należy zweryfikować swój rachunek bankowy. Zrobisz to, wysyłając 1 grosz opłaty rejestracyjnej na wybrane konto bankowe pożyczkodawcy.

Trzeba mieć na uwadze, że firma stawia pewne warunki wstępne, które należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę na konto. Przede wszystkim musisz być osobą w wieku od 20 do 75 lat, być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej oraz posiadać konto w banku wraz z aktywnym numerem telefonu komórkowego. Jednocześnie, musisz otrzymywać wypłatę swojego wynagrodzenia na konto regularnie. Najważniejsze jest jednak to, żeby nie zalegać z żadnymi wcześniejszymi zobowiązaniami finansowymi w innych instytucjach bankowych oraz pozabankowych. Firma sprawdzi nie tylko Twoją zdolność kredytową ale właśnie to, czy Twoje dane osobowe nie znajdują się w jednym z rejestrów jak KRD, BIK, BIG i innymi podobnymi. Jeżeli Twoje nazwisko znajduje się w jednym z tych miejsc, nie otrzymasz swojej pomocy finansowej w firmie SMS365.

Bazy firmy

KRD, EFRIF, BIG Infomonitor

Okres spłaty

od 15 do 30 dni

Banki

Alior, Milennium, WBK, Mbank, Pekao, PKO

Łączny koszt

25 %

Maksymalna kwota pierwszej

600 zł

Dni powszednie

7:00 – 22:00

Weekendy

7:00 – 22:00

Wiek pożyczkobiorcy

od 20 do 75 lat

Darmowa pierwsza pożyczka

NIE

Możliwość wydłużenia spłaty

NIE

2 opinie o SMS365

  1. 3 out of 5

    Edwardzik:

    Szybko i wygodnie, minus to taki, że cakiem drogo

  2. 4 out of 5

    Ryszard:

    Mogłem przedłużyć oni to jakoś inaczej nazywają ale tak samo działa

Dodaj opinię