SUPER CREDIT - Opinie - Porownywarka-pozyczek.pl
super-credit-certyfikat-1

SUPER CREDIT

Availability: In stock
1,200.00zł

Do 5000 zł pożyczki ratalnej
Od 21 roku życia
Okres spłaty nawet 12 miesięcy

Super Credit to firma udzielająca zarówno pożyczek krótkoterminowych, jak i tych ratalnych. Dzięki temu każda osoba niezależnie czy potrzebuje chwilowej pomocy finansowej, czy też na znacznie dłużej, może wybrać coś dla siebie. Pożyczkodawca kusi nowymi rozwiązaniami i wysoką jakością obsługi klienta.

Informacje dodatkowe

Reprezentatywny przykład na dzień 07.03.2016 r.: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla pożyczki gotówkowej w kwocie 1000 złotych, udzielonej na okres 12 miesięcy, oprocentowanej w skali roku 10%, z prowizją 250 złotych, prowizją za obsługę w wysokości 25 złotych za każdy rozpoczęty Okres Odsetkowy, spłacanej w 12 ratach o wysokości 133,75 złotych, wynosi 154,95%. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta wynosi 1605,00 złotych. Całkowita kwota pożyczki wynosi 1000 złotych.

SuperCredit

Super Credit wywodzi się z marki Axcess Financial Services, inc, która działa rynku międzynarodowym już od ponad 20 lat. Swoje usługi w Polsce świadczy w postaci oferowania pożyczek gotówkowych przez Internet dla wszystkich zainteresowanych osób mikro finansami. Ich doświadczenie przekłada się na fakt, że ich produkt jest idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb klientów, czym zyskują sobie coraz większe poparcie i zaufanie w kraju. SuperCredit cechuje także dbałość o szczegóły współpracy z klientem, ich biuro obsługi klienta jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania w sposób rzeczowy i spokojny, dzięki czemu procent powracających klientów jest bardzo wysoki.

Oferta pożyczek w SuperCredit

Ponieważ pożyczkodawca rozumie, że nie ma jednego idealnego wariantu, przygotował dwa rodzaje chwilówek w SuperCredit. Pierwszy wariant to pożyczka jednoratalna, czyli taka, którą trzeba oddać w jednej racie. Tutaj oferta obejmuje 1000 zł dla nowych klientów, a dla powracających klientów może to być nawet 1500 zł. Termin spłaty to 30 dni, co jest standardem na rynku i pozwala spokojnie zaplanować spłatę otrzymanych pieniędzy.

Druga oferta to możliwość wzięcia kredytu wieloratalnego, czyli takiego, w którym klient spłaca określoną z góry stałą kwotę co miesiąc. Tego rodzaju rozwiązanie jest idealne dla osób, które nie wiedzą, czy dadzą radę w krótkim terminie zdobyć całe pieniądze i wolą rozłożyć swoją pożyczkę w Supercredit na mniejsze raty. Firma daje możliwość spłaty w 4, 6 lub 12 równych ratach, a maksymalna kwota tego rozwiązania to aż 5000 zł.

Jak otrzymać gotówkę

Proces aplikacyjny o pożyczkę chwilówkę w SuperCredit jest wyjątkowo prosty i intuicyjny. Przede wszystkim musisz wybrać parametry swojego zobowiązania za pomocą wygodnego suwaka. Po dokładnym określeniu kwoty oraz daty zwrotu, jak również wariantu ( jednoratalny lub wieloratalny), zostaniesz poproszony o podanie numeru telefonu oraz zaakceptowaniu regulaminu serwisu. Ważne jest, aby dokładnie przeczytać wszystkie regulaminy przed ich akceptacją. Następnie nastąpi przekierowanie do formularza zgłoszeniowego. Znajdziesz w nim pola na Twoje podstawowe dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, nr PESEL oraz adres zamieszkania. Do wypełnienia wniosku o pożyczkę najlepiej przygotować sobie dowód tożsamości, żeby wszystkie potrzebne dane były w jednym miejscu.

Po podaniu swoich podstawowych danych, zostaniesz poproszony o podanie numer rachunku bankowego oraz jego potwierdzenie. Aby to zrobić, będziesz musiał przelać opłatę rejestracyjną w wysokości 1 grosza na jeden z rachunków pożyczkodawcy. Ważne jest, żeby rachunek bankowy był zarejestrowany właśnie na Ciebie, a nie kogoś z rodziny. Pozwoli to zweryfikować Twoje dane osobowe, a jednocześnie przypiąć Twój numer konta do Twojego konta użytkownika. Ma to za zadanie zabezpieczyć Cię, żeby pieniądze trafiły właśnie do Ciebie, a nie do osoby postronnej. Dodatkowym plusem połączenia konta bankowego z tym u pożyczkodawcy jest to, że każda kolejna pożyczka obędzie się już bez tej procedury, dzięki czemu zaoszczędzisz swój cenny czas.

Przedłużenie terminu spłaty

Super Credit oferuje możliwość przedłużenia terminu spłaty o dodatkowe dni za uiszczenie drobnej opłaty przedłużeniowej. Jest to najlepsze rozwiązanie w momencie, w którym zbliża się data zwrotu zobowiązania, a Ty nie posiadasz wystarczająco pieniędzy na swoim koncie. Dzięki tej drobnej opłacie unikniesz płatnych monitów przypominających o wystąpieniu zadłużenia oraz karnych odsetek z tego tytułu. Jest to bardzo nieprzyjemne doświadczenie, dlatego właśnie tak ważny jest proces odpowiedniego doboru kwoty pożyczki przez Internet, wraz z jej datą zwrotu, aby zminimalizować szansę wystąpienia tego procederu.

Banki

szybki przelew – wszystkie banki

Bazy firmy

KRD, BIG Infomonitor, ERIF

Łączny koszt

29.00%

Maksymalna kwota kolejnej

1200 zł

Maksymalna kwota pierwszej

700 zł

Okres spłaty

15 lub 30 dni

Możliwość wydłużenia spłaty

TAK

Dni powszednie

od 8:00 do 18:00

Weekendy

nie pracuje

Wiek pożyczkobiorcy

od 18 – brak górnej granicy wieku

Darmowa pierwsza pożyczka

NIE

Opinie

Napisz pierwszą recenzję “SUPER CREDIT”